English Türkçe
Title
Saha Kalıp
Fabrikamız
Hakkımızda

Saha Kalıp Metal, 2016 yılında 800 m2 kapalı alanda kurulmuş olup, meral işleme ve kalıp imalatı üzerine on yılı aşan tecrübeye sahip çekirdek bir kadro ile beyaz eşya sektörünün lider markalarına üretim yapmaya başlamıştır.

2017 yılında, güvenilirliğini her geçen gün arttırarak, %60 artan üretim hacmi ve büyüme oranına yanıt verebilmek adına 2.500 m2 kapalı alana sahip yeni tesiste üretime devam etmektedir. 2018 yılında yapılan ve devam eden makine yatırımlarıyla kapasite ve üretim kabiliyetini arttırmış, gerek kaliteli iş gücü gerekse teknik altyapı yatırımlarıyla saygınlığını arttırarak müşteri portföyünü genişletmiştir.

Kuruluşundan bugüne önemle üzerinde durduğu sürdürülebilir kalite standartları konusunda, kalite uzmanlarının danışmanlığında pek çok yatırım yapmış ve bu konudaki özen ve takibini ISO 9001:2008-ISO 14001 –OHSAS 18001 belgeleriyle sürdürmektedir. Sektörün ihtiyaçlarına daha nitelikli hizmet vermek için, kurumsal gelişim, organizasyon ve operasyon güncellemeleri üzerinde de yoğun emek harcamakta, bu sayede kalite odaklı süreç yönetimiyle müşterilerinin seçtiği çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz; otomotiv, savunma sanayi ve beyaz eşya sektörleri başta olmak üzere, sektöründe saygın konumları olan değerli müşterilerimizle, dinamik ve kaliteli iş ortaklığımızı sürekli iyileştirmek ve sürdürülebilir başarılara imza atabilmektir.

Sözümü de, gücümüz de %100 müşteri memnuniyetidir.

Yeteneklerimiz
Ürülerimiz
Video
Firma Bilgileri
Website
Email
Contact Phone 1
Address
Adres :Güzelyurt Mah. 5760 Sok. No:10/A Yunusemre/MANİSA